Безплатні заміри
 

Інформація про компанію "Колбуд" Покрівельні матеріали

Компанія «Колбуд» працює на ринку комплексних поставок будівельних матеріалів і пропонує широкий асортимент покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів. Наша компанія є офіційним дилером основних компаній-постачальників та виробників покрівельних матеріалів (гнучка черепиця, натуральна черепиця, металочерепиця, хвильові бітумні листи, фальцева покрівля) і супутніх товарів (мансардні вікна, водостічні системи, вентиляція, утеплювач, ізоляція, сайдинг і т.д .).

Основні переваги нашої компанії:

КМНаш покрівельний центр пропонує повний модельний ряд покрівельних матеріалів - абсолютно всі види, форми і забарвлення;

КМСпеціалізований складський комплекс дозволяє постійно мати всі основні види продукції, які користуються стабільним попитом у покупців, а також швидко і якісно робити все відвантаження.

КМЗамовлення нестандартних позицій - якщо клієнтові потрібно щось рідкісне, чого на складі немає, наша фірма швидко доставить цей матеріал.

КМШирока номенклатура - ми надамо Вам широкий вибір всіх необхідних матеріалів для Вашого даху в одному місці (крім самих покрівельних матеріалів Ви зможете придбати водостічні системи, вентиляційні елементи, гідроізоляційні і пароізоляційні плівки, теплоізоляцію, пиломатеріал, мансардні вікна, гідроізоляційні мастики і т.д. ).

КМНаш покрівельний центр пропонує тільки сертифіковану продукцію від провідних світових виробників.Весь асортимент відповідає світовим стандартам.

КМСистеми знижок - спеціальні системи корпоративних і накопичувальних знижок, спеціальні цінові програми для будівельних організацій і магазинів, а також традиційні послуги для приватних осіб.

КММожливість повернення - якщо Ви будете з яких-небудь причин не задоволені отриманим товаром або його частиною, а так само, якщо у Вас залишилися невикористані матеріали, Ви зможете здійснити повернення у відповідності з нашою політикою повернень.

КММи здійснюємо якісний професійний монтаж покрівлі фахівцями, що пройшли стажування і мають великий досвід робіт, а також надамо письмову гарантію на роботи. Так само наші фахівці можуть здійснити ремонт покрівлі, і виправити всі дефекти і порушення покрівельної конструкції в цілому.

КММожливість виїзду наших співробітників на об'єкт до замовника для професійної експертизи (огляд, заміри і т.д.).

КМДоставка. За Вашим бажанням наш відділ доставки та постачання може організувати доставку матеріалів на Ваш об'єкт.

КМШвидкий і доброзичливий сервіс. Ми намагаємося заощаджувати Ваш час та гроші. У нас Ви зможете швидко та вигідно купити саме те, що потрібно. Наші менеджери зможуть відповісти на всі Ваші питання про пропонований нами товар. Ми завжди цінуємо наших клієнтів і намагаємося йти їм назустріч. Наше завдання допомогти Вам більше дізнатися про існуючі матеріалах, а Ваша - придбати те, що найбільшою мірою відповідає Вашим уявленням про якість і комфорт.

Працюючи з нашою фірмою, Ви набуваєте не просто матеріал або послугу, а партнера, який завжди допоможе вирішити Ваші проблеми

 
Телефон:
(032) 227-40-22
(067) 354-43-88