Безплатні заміри
 

Продукція, пропонована ПП "Колбуд" Покрівельні матеріали

ПП "Колбуд" пропонує широкий вибір покрівельних матеріалів, мансардних вікон ,водостічних системсайдингу , софіта, покрівельної ізоляціїутеплювач і багато іншого. Фірма виконує роботи комплексно, починаючи з обміру, комплектації, доставки, аж до завершальних робіт. Застосовуючи гнучку систему знижок , можливість доукомплектації об'єкта та обміну матеріалу, компанія використовує сучасні технології покрівельних робіт. Підприємство виконує як стандартну роботу, так і виготовляє нестандартні вироби, приділяючи велику увагу особливостям кожного покрівельного матеріалу.

Набирає свою популярність натуральна керамічна черепиця . У наш час покрівля з керамічної черепиці - це символ достатку, престижу, благополуччя і впевненості у завтрашньому дні. Не дарма багато сучасні покрівельні матеріали мають зовнішній вигляд «під натуральну черепицю». Цей високоякісний покрівельний матеріал має безліч переваг - це естетичний зовнішній вигляд, надійність і довговічність і вогнестійкість. Термін служби якісної керамічної черепиці без необхідності проведення ремонту - більше 100 років. У нашій компанії представлена керамічна черепиця німецьких виробників von Muller (Koramic) і Erlus .

Все більшого поширення в нашій країні отримує цементно-піщана черепиця . Цей вид черепиці представлений в компанії "Колбуд" в повному обсязі. Така черепиця володіє відмінними фізико-механічними експлуатаційними властивостями, такими як висока міцність на вигин, морозостійкість, пожежобезпечність, стійкість до біологічного впливу й сонячної радіації, дозволяючи продовжити термін служби даху до 100 років.

Елітний вид покрівлі - покрівельний сланець . Сланець - натуральний природний камінь, є воістину самим міцним і довговічним покрівельним матеріалом. Ось вже більше двохсот років сланцеві плитки прикрашають покрівлі відомих європейських палаців і замків. Покрівельний сланець являє собою плитки різної геометричної форми і розміру. Довговічність покрівлі зі сланцю - більше 200 років.

Останнім часом великий інтерес викликає такий покрівельний матеріал, як м'яка бітумна гнучка черепиця .На російському ринку цей матеріал представляють фірми: Tegola (Італія, Teed (США), Shinglas Техноніколь(Росія). Покрівельна плитка широко використовується в приватній забудові, житловому та промисловому будівництві. Основні переваги такого покрівельного матеріалу - це зручність монтажу (навіть на складнихдахах ) і прекрасний дизайн. Ще один різновид м'якої черепиці - це гнучка черепиця з мідним покриттям. Як відомо - мідь дуже довговічний матеріал. Цей вид покрівельного матеріалу представлений італійськими компаніями Tegola і Brai , а так само російській Євразія .

Наша компанія також пропонує величезний вибір металочерепиці найбільших світових і вітчизняних виробників. Практично всі види металочерепиці виготовлені з гарячеоцинкованої сталі або алюмінію, мають полімерне покриття і широку колірну гаму, що дає виробам високу якість, надійність і задовольняє запити кожного замовника. Так само пропонується елітний вид металочерепиці - композитна черепиця .Сталевий лист такої черепиці захищений шаром алюмоцинкового сплаву, а зовнішня сторона покрита базальтовим гранулятом. Основна перевага композитної черепиці - це її невелика вага (близько 6,5 кг / м2), що дозволяє використовувати цей відкровельного матеріалу на таких дахах, чия конструкція не передбачена на досить велику вагу натуральної черепиці.

У покрівельних системах, як правило, передбачають обладнання вентиляційних зазорів і установкугідроізоляційної плівки для видалення як внутрішньої, так і зовнішньої вологи, що проникла під покрівлю з атмосфери. Це необхідно для того, щоб забезпечити довгий термін служби покрівлі і всього будинку.Завдяки вентиляції покрівельний матеріал не нагріватиметься з боку будівлі, і сніг, що лежить на даху, буде рівномірно танути, що вирішить проблему утворення полою й руйнування навісних жолобів і водостоків.

Компанія "Колбуд" готова запропонувати вентиляційні елементи фірм SK Tuote, Vilpe(Фінляндія) і Mid - America, Ridge Master (США), які здійснюють вентиляцію підпокрівельного простору, що забезпечує видалення вологи з горищних приміщень і покрівельної конструкції. Для вентиляції підпокрівельного простору є стандартні вентиляційні елементи (Standart) і коньковиє аератори (Ridge Master).

Для правильного і якісного пристрою гідроізоляції даху компанія пропонує декілька типів полімерних плівок марки JUTA (Чехія) і Tyvek (Dupon, Люксембург), які створять максимальний комфорт при монтажі і експлуатації крівлі. Фахівці компанії допоможуть не тільки вибрати оптимальний варіант, але і повністю провести монтажну та сервісну роботу.

Іншим дуже корисним прикрасою даху можуть стати мансардні вікна марки Velux (Данія). ПП "Колбуд" надає на вибір кілька моделей мансардних вікон, призначених для різних видів дахів. У вікнах застосовані подвійні енергозберігаючі склопакети, прекрасно зберігають тепло і стійкі до впливу екстремальних атмосферних явищ, типових для Росії.

Закінченість і функціональне завершення даху Вашого будинку додадуть різноманітні водостічні системи .Для замовників компанія пропонує водостічні системи з ПВХGaleco (Польща) та Hunter (Англія), а так само сталеві з полімерним покриттям Takotta (Фінляндія), Galeco і Aquasystem (Німеччина-Росія), що зарекомендували себе на світовому ринку як виключно міцні, довговічні і елегантні вироби.

Вибір покрівельного матеріалу залежить від дизайну фасаду будівлі і технології її настилу, а серед такого різноманіття матеріалів людині, яка не є фахівцем у цій області, важко орієнтуватися. І тільки професіонали в цій галузі допоможуть недосвідченому замовнику зробити правильний вибір.

Для того, щоб ці матеріали служили Вам довгі роки, компанія «Покрівельний Майстер» предлагат повний комплекс послуг по влаштуванню даху: жорстка і м'яка покрівля, установка мансардних вікон та водостічних систем, надбудову мансардних поверхів і переобладнання нежитлових горищ в світлі і затишні мансарди .

Можна не сумніватися, що такий багатий арсенал матеріалів, а головне - їх професійний монтаж , дозволить фахівцям компанії "Покрівельний Майстер" забезпечити довговічність, стиль і комфорт, які будуть радувати як власника дачного будиночка, так і володарів розкішного котеджу.

 
Телефон:
(032) 227-40-22
(067) 354-43-88