Безплатні заміри
 

Композитна черепиця


Композитна черепиця є відносно новим матеріалом на українському ринку. Це багатошарове покрівельне покриття, основою якого служить високоякісний сталевий лист, з двох сторін покритий алюцинковим сплавом, до складу якого в певних пропорціях входять алюміній, цинк та кремній, що володіють прекрасними антикорозійними властивостями. На зовнішню сторону композитної черепиці нанесено покриття з гранул натурального каменю. Ця покрівля за зовнішнім виглядом дуже схожа на натуральну черепицю.

 

Будова (склад) композитної черепиці

 

склад композитної черепиці

Композитна черепиця - багатошаровий покрівельний матеріал, що складається зі сталевого листа товщиною 0,4-0,5 мм, покритого з двох сторін сплавом з алюмінію, цинку і кремнію - алюцинка. Зовні вона покрита базальтовим гранулятом, на який нанесено шар акрилового грунту.

Композитна металочерепиця в Україні з'явилася всього 10 років тому і відразу зарекомендувала себе як кращий покрівельний матеріал, оскільки втілювала найкращі якості таких матеріалів як керамічна черепиця, бітумна черепиця, полімерпіщана черепиця, металочерепиця та при цьому не мала їх недоліків. Композитна металочерепиця Metrotile - це сучасний багатошаровий покрівельний матеріал, основою якого є високоякісна сталь з двостороннім покриттям алюцінковим (Aluzinc) сплавом. Роль захисного та декоративного покриття виконує крихта натурального каменю, покрита спеціальною матовою глазур'ю, що надає додаткову міцність і захист від вигорання.






Metrotile (Метротайл) - благородна класика

Композитна черепиця MetroTile (Метротайл) - це класика традиційної черепичної покрівлі, багата фактура покриття натуральним каменем, різні колірні рішення. Композитна черепиця MetroTile (Метротайл) використовується при влаштуванні як класичної покрівлі, так і в створенні покрівельних конструкцій складних геометричних форм і є безумовним фаворитом колекції покрівельних матеріалів компанії Metrotile. У Європі ця форма черепиці продається під брендом "MetroBond".



Кольорова гамма:

все для даху все для даху все для даху
все для даху все для даху все для даху
все для даху все для даху все для даху
все для даху все для даху все для даху
все для даху все для даху все для даху
все для даху все для даху все для даху
все для даху все для даху

 




Переваги композитної металочерепиці MetroTile (Метротайл):

- Покриття алюцинк (55% Al-43% Zn) масою 185 гр. / кв.м. дає найкращий захист сталевого листа від корозії. Завдяки цьому термін служби покрівельних покриттів METROTILE становить більше 50 років. Гарантія на водонепроникність - 30 років. 

- Легкість: Вага квадратного метра матеріалу складає не більше 7 кг, що робить покрівельні покриття MetroTile (Метротайл) найкращим вибором при реконструкції будівель 

- Оптимальні розміри листів забезпечують мінімальні відходи на прирізку навіть на покрівлі складної конфігурації

- Унікальна запатентована технологія виробництва багатошарової захисту аркуша дає покрівельним матеріалами MetroTile (Метротайл) високу надійність, захист від шуму і атмосферних впливів, пожежну безпеку, універсальність застосування і широкий діапазон робочих температур (-120 ° C +120 ° C) 

- Висока якість: композитна металочерепиця МЕТРОТАЙЛ, що поставляється в Україну, виробляється на новому суперсучасному виробничому комплексі METROTILE EUROPE NV (Бельгія) і відповідає найвищим світовим стандартам: ATG (Бельгія), BBA (Великобританія), CSTB (Франція), BRANZ (Нова Зеландія), ICC-ES (США), ISO

 




Композитна металочерепиця Metrotile представлена в шести різноманітних формах:























 
Телефон:
(032) 227-40-22
(067) 354-43-88