Безплатні заміри
 
Мансардні вікна

Концерн Roto Frank AG, заснований в 1935 році в Штуттгарті німецьким винахідником Вільгельмом Франком - один з провідних виробників мансардних вікон.

В даний час Roto Frank AG - міжнародний концерн, який володіє 12 виробничими підприємствами в Німеччині, Австрії, Франції, Угорщини, Польщі, Китаї, Росії, США і має 80 торгових представництв у 40 країнах. 
Сьогодні Roto Frank AG є загальновизнаним світовим лідером в розробці і виробництві фурнітури та механізмів для вікон, а також одним зі світових лідерів з виробництва мансардних вікон і всіляких аксесуарів до них. 
Мансардні вікна, що випускаються німецьким концерном Roto Frank AG, допомагають створити привабливі світлі та зручні житлові або офісні приміщення на горищі без зміни конструкції будівлі. Ці вікна призначені для всіх шатрових покрівель з різними видами покриття: метало-і керамічна черепиця, єврошифер, профнастил, Фальцеві з листовим покриттям, бітумна черепиця та ін


Вікно з двома осями повороту стулки 84. Н / К.:

Вікно 8-ї серії - одна з останніх розробок концерну. 
Вікно з двома осями повороту забезпечує подвійну безпеку і комфорт. Завдяки центральному замку, що замикається в 4 точках, вікно підтримує повну герметичність, а положення для миття з автоматичним блокуванням, дозволяє безпечне очищення із зовнішньої сторони вікна.

Характеристики:

Вікно з дерева (Н) - клеєна сосна з імпрегнацією, водостійке покриття і два шари лаку. 
З ПВХ (К) - 4-х камерний білий профіль ПВХ з підвищеним протиударними властивостями, посиленими сталевим профілем 
Провітрювання - 2 положення вентиляції, регульовані ручкою і вентиляційний клапан з регулюванням повітряного потоку 
Модель 847 - склопакет 7-AlpineKlima, обидва скла загартовані, термоізоляційні покриття. Питомий коефіцієнт опору теплопередачі: Rc = 0,91 м2C/Вт 
Новий, спеціально розроблений механізм фіксації, стабільно і безпечно фіксує стулку вікна після відкривання.


Вікно з піднятою віссю повороту стулки 73. H / K:

Вікно з піднятою віссю повороту має безліч переваг, які забезпечують його зручну експлуатацію. Управління вікном проводиться однією ручкою, яка розміщена для зручності користувача в нижній частині стулки. Комфорт і безпека ідеально доповнюються при виборі вікна з піднятою віссю повороту. Вікно має зручне і безпечне положення для миття, з автоматичним блокуванням під власною вагою. 3 точки запирання забезпечують закриття вікна і надійну герметичність. Вікна забезпечені термоізоляційним склом AlpineStart, загартованим зовні.

Характеристики:

Вікно з дерева (Н) - клеєна сосна з імпрегнацією, водостійке покриття і два шари лаку. 
З ПВХ (К) - 3-х камерний білий профіль ПВХ з підвищеним протиударними властивостями, посиленими сталевим профілем 
Провітрювання - 2 положення вентиляції, регульовані ручкою і вентиляційний клапан з регулюванням повітряного потоку 
Модель 735 - склопакет 5-AlpineStart, загартоване зовнішнє скло, термоізоляційні покриття. Питомий коефіцієнт опору теплопередачі: Rc = 0,91 м2C/Вт 
Новий, спеціально розроблений механізм фіксації, стабільно і безпечно фіксує стулку вікна після відкривання.


Вікно з центральною віссю повороту стулки 43. H / K:

Вікно з центральною віссю повороту стулки 43. H / K - класичне мансардне вікно, яке забезпечує експлуатаційні параметри, герметичність і теплоізоляцію на рівні, що значно перевершує попередні стандарти. 
У каталозі виробів Roto вікна з центральною віссю повороту позначені номером 4 .., потім слід звернути увагу на цифри, наступні за цим номером: - перша цифра в тризначній системі позначає номер моделі 4 .. - Друга цифра позначає кількість точок замикання вікна 43. - Третя цифра - вид склопакета. Буква позначає вид матеріалу, з якого виготовлено вікно: дерево (H) або ПВХ (K)

Характеристики:

Вікно з дерева (Н) - клеєна сосна з імпрегнацією, водостійке покриття і два шари лаку. 
З ПВХ (К) - 3-х камерний білий профіль ПВХ з підвищеним протиударними властивостями, посиленими сталевим профілем 
Провітрювання - 2 положення вентиляції, регульовані ручкою і вентиляційний клапан з регулюванням повітряного потоку 
Модель 435 - склопакет 5-AlpineStart, загартоване зовнішнє скло, термоізоляційні покриття. Питомий коефіцієнт опору теплопередачі: Rc = 0,91 м2C/Вт 
Новий, спеціально розроблений механізм фіксації, стабільно і безпечно фіксує стулку вікна після відкривання.


Мансардні вікна 

Мансардні вікна VELUX наповнять ваше життя світлом

У 1942 році данський інженер Віллум Канн Расмуссен винайшов мансардне вікно і обрав для нього ім'я VELUX, що в перекладі з латинської означає "вентиляція" та "світло". І з тих пір компанія продовжує спеціалізуватися саме на цьому виді продукції. Ця торгова марка стала символом якості та надійності - а також символом світлої та затишної мансарди. 
У виробництві вікон VELUX використовується деревина північної сосни, яка є дуже щільною та міцною. Рама і коробка виготовлені з клеєного бруса з просоченням фунгіциду і лаковим покриттям. Це означає, що вікно служитиме довгі роки, не змінюючи форму. 
Всі вікна - з енергозберігаючими склопакетами, виробленими за новітньою технологією "теплого периметра". Відомо, що у звичайних склопакетах "найслабкіші місця" знаходяться по периметру скла. Тому замість традиційної алюмінієвої розділової рамки ми використовуємо цілісну тонкостінну сталеву раму, заокруглену на кутах. Це запобігає утворенню конденсату по периметру скла. Зсередини склопакет заповнений інертним газом, аргоном, та герметизований силіконом (а не бутиловим герметиком!), термін служби якого - 20 років. За результатами випробувань склопакети VELUX визнані морозостійкими - тестування проводилося до мінус 55 градусів. 
Всі моделі вікон VELUX мають вентиляційний клапан, в якому є фільтр. При потребі цей фільтр можна легко зняти та промити. Він захищає від пилу та комах.

Переваги вікон виробництва VELUX:

-висока якість
-сучасність
-новітність технологій
-практичність
-довговічність
-теплозбереження
-морозостійкість
-відмінна вентиляція
-затишок та комфорт


Вікна з відчиненням по центральній осі


Піклуючись про простір

Мансардне вікно VELUX з центральною віссю відчинення практичні та ергономні. Ми розмістили ручку згори, що забезпечує Вам багато місця для оперування вікном та дозволяє ставити меблі прямо під ним. 

Простота

Зручна ручка-перекладина дозволяє легко відчиняти, зачиняти вікно та встановлювати його у режим провітрювання. Обернувши вікно навколо центральної вісі та закріпивши його у такій позиції Ви матимете обидві руки вільними для миття зовнішньої поверхні скла.

Безпека для дітей

Ваші діти знаходитимуться у безпеці, оскільки ручка верхнього відкривання для них недосяжна. У той самий час, для дорослих оперування нею надзвичайно просте та зручне. 

Обирайте!

Дерев'яні вікна з центральною віссю відчинення вкриті трьома шарами лаку або у поліуретані. Електрично керовані вікна INTEGRA® вкриті трьома шарами лаку або у поліуретані приносять до оселі комфорт від натиску кнопки.


Поліуретанові мансардні вікна GGU


GGU - поліуретанове мансардне вікно з центральною віссю відчинення


Розчиніть ваші ванну, кухню чи інші кімнати з підвищеною вологістю за допомогою наших мансардних вікон у безшовному вологостійкому поліуретановому покритті. Таке вікно поєднує у собі усі характеристики нашого класичного вікна з центральною віссю відкривання з білим поліуретановим преміум-покриттям для захисту дерев'яної рами від вологості. 

Наше універсальне мансардне вікно GGU є ідеальним для вологих приміщень, білого кольору, має "чистий" вигляд. Є ідеальним вибором для кімнат, де потрібні вікна, які не потребують догляду та чудово виглядають.


Характеристики продукту:

- Зручна ручка верхнього відкривання дозволяє розміщувати меблі прямо під вікном. 
- Вікно обертається на 180° для зручного та безпечного миття. 
- Пристосовані для усіх шторок, ролет та фксесуарів VELUX. 
- Режим провітрювання, що не пропускає комах та пил, навіть у зачиненому положенні вікна. 
- Ковзаюча та фіксована рами зроблені з цільного матеріалу, що забезпечує відсутність спайок по кутах, наявних у пластикових вікнах. 
- Вологостійкі та не потребує догляду.

Не потребує догляду
Біле поліуретанове покриття захищає міцну дерев'яну основу
та забезпечує відсутність спайок, властивих пластиковим вікнам.
Вентиляційний клапан
Наш унікальний вентиляційний клапан
затримує комах та пил, дозволяючи вільне проникненян свіжого повітря.
Ручка верхнього відкривання
Дозволяє легко мити зовнішню та внутрішню поверхні вікна
та не заважає розташуванню меблів.
Вдосконалення
Спеціальні прилаштування 
дозволяють лекго встановлювати сонцезахисні аксесуари VELUXGGL


GGL - дерев'яне мансардне вікно з центральною віссю відчинення

Класика VELUX, мансардне вікно з центральною віссю відчинення, використовувалося та перевірялося протягом багатьох років. Зроблене із соснового дерева, із зручною ручкою-перекладиною для ручного відчинення; покриите трьома шарами прозорого лаку. 

Характеристики продукту:

- Зручна верхня ручка дозволяє розташовувати меблі прямо під вікном. 
- Вікно обертається на 180° навколо центральної вісі для легкого та безпечного миття. 
- Пристосоване для усіх шторок, рольставень та інших аксесуарів VELUX. 
- Вентиляція, що може застосовуватися при зачиненому вікні та не пропускає комах та пил. 
- Зроблено з природнього матеріалу - північної сосни. Натуральна деревина Північної сосни
Захищена троьма шарами прозорого акрилового лаку на водній основі.
Ручка верхнього відчинення
Забезпечує легкий доступ до вікна під час миття
та не перешкоджає розміщенню меблів.
Вентиляційний клапан
Наш унікальний вентиляційний клапан
затримує комах та пил, пропускаючи чисте повітря.


Додаткова інформація по продукту: Стандартні накладки для зовнішнього захисту віконного блоку виготовляються з алюмінію. За спеціальним замовленням можуть бути вироблені з цинку та міді. Для щільного прилягання вікна до покрівлі, застосуйте комір та комплект гідро- та теплоізоляції BDX від VELUX. 


INTEGRA


Свіже повітря від дотику пальця

VELUX розробив перше у світі абсолютно бездротове радіокероване мансардне вікно – INTEGRA®. Тепер Ви можете контролювати усі свої вікна, шторки та рольставні одним пультом з будь-якого місця у будинку. З "розумними" функціями INTEGRA® Ви зможете зберегти свої улюдлені налаштування для максимальної простоти та зручності. Легко встановлювати у нові та реінововані будинки. INTEGRA® - це повний пакет, що дозволяє без проблем замінити наявні мансардні вікна. 

Характеристики продукту:

- Ви отримуєте усі переваги мансардних вікон GGU та GGL, плюс: 
- Вбудований мотор, який відчиняє та зачиняє вікно. Автоматично спрацьовує при подачі сигналу від сенсору дощу або пульту дистанційного керування. 
- Пульт управління, мотор та сенсор дощу виробляються повністю на нашому заводі. 
- Для увімкнення - просто під'єднайте до розетки. 
- Шторки та рольставні з електричним керуванням можуть бути легко встановлені будь-коли. 


Пакет INTEGRA
Включає сенсор дощу,
мотор та пульт дистанційного керування.
Комплект для модернізації
Додайте нові електричні характеристики
чи сонцезахисні аксесуари у будь-який час.
Сенсор дощу
Сенсор дощу автоматично зачиняє вікно при перших краплях дощу,
тоді як вентиляційний клапан лишається відчиненим
та забезпечує провітрювання приміщення.


Додаткова інформація по продукту: Стандартні накладки для зовнішнього захисту віконного блоку виготовляються з алюмінію. За спеціальним замовленням можуть бути вироблені з цинку та міді. Для щільного прилягання вікна до покрівлі, застосуйте комір та комплект гідро- та теплоізоляції BDX від VELUX. GZLGZL - дерев'яне вікно з центральною віссю відчинення класу "Економ"


Модель мансардного вікна з клеєної деревини Північної сосни, вкритої подвійним шаром прозорого лаку.
Вікно обладнане вентиляційним пристроєм, розташованим у верхній його частині.
GZL B - мансардне вікно з характеристиками GZL з нижньою ручкою відчинення.


Увага! Встановлення електрообладнання на вікна моделі GZL не передбачено.Характеристики продукту:

- Верхня ручка дозволяє встановити вікно на оптимальній висоті, а також розмістити під ним меблі (модель GZL). За необхідності наявна модель GZL B з нижньою ручкою. 
- Подвійне лакове покриття не потребує ремонту протягом багатьох років 
- Вентиляція при зачиненому вікні через вентиляційний пристрій та зйомний фільтр, який легко мити 
- Зовнішню поверхню вікна легко мити, знаходячись у приміщенні 
- Фіксація у привідчиненому положенні для захисту від небажаного відчинення дітьми чи сильним вітром 
- Вікно оснащене кронштейнами для легкого монтажу штор чи жалюзі.

Натуральна деревина Північної сосни
Вентиляційний пристрій у вигляді щілини для провітрювання
Модель GZL B з нижньою ручкою відчиненняВікно з антивандальним та протизламним склопакетом


Вікно GGL 3041Q з протизламним склопакетом
Оснащується на заводі додатковими замками AXA на ручці та по боках, які відмикаються ключем. Спеціальний склопакет має утовщене внутрішнє ламіноване скло (10 мм) та забезпечує підвищений опір ударам. Заскління має клас P5A (Європейський стандарт EN356 «Захисне заскління, випробування та класифікація по стійкості проти ручного зламу»). Спеціалісти VELUX рекомендують встановлювати дані вікна у тих місцях, де існує загроза небажаного проникнення до будівлі, наприклад, якщо вікна у мансарді розташовані біля пожежної драбини. 

Характеристики продукту:
- Вироблене з клеєної деревини сосни, вкрите трьома шарами лаку.
- Ручка у верхній частині вікна дозволяє встановити вікно на оптимальній висоті, а також розмістити під вікном меблі. 
- Вентиляція при зачиненому вікні через вентиляційний клапан-кватирку та фільтр, що не пропускає комах та пил і який можна знімати та мити. 
- Зовнішню поверхню вікна легко мити, знаходячись всередині приміщення. 
- Не можна встановити електрообладнання для дистанційного управління на модель GGL 3041Q.
- Вікно оснащене кронштейнами для легкого монтажу штор та жалюзі.

Додаткові замки AXA
Встановлюються на заводі з двох боків на поворотній рамі (Модель 3041Q).
Додаткова ручка знизу
З замком для підвищеної безпеки (Модель 3041Q).
Протизламний склопакет
Енергозберігаючий склопакет із гартованим зовнішнім склом. Клас захисту P5A (Модель 3041Q).
Антивандальний склопакет
Енергозберігаючий склопакет з гартованим зовнішнім склом Клас захисту P2A (Модель 3073U).Вікна з двома типами відчинення


Гарний краєвид

Із мансарди відкривається гарний вид. При повному відчиненні вікна по верхній осі, ніщо не заважає милуватися краєвидом, тоді як рухома частина вікна служить ніби навіс. 

Просте у догляді

Вікно легко відчиняти та зачиняти за допомогою ручки, розташованої знизу, навіть якщо вікно встановлене високо. Для миття вікно можна обернути по центральній осі за допомогою верхньої ручки. 


Вікна з комбінованим відкриванням виробляються з дерева та полиуретану.

GPU
Білі поліуретанові вікна з міцною дерев'яною основою. Чудовий вибір для будь-якої кімнати,
коли потрібні чисті білі вікна, що не потребують догляду.
GPL та GHL
Високоякісні вікна з сосни привнесуть тепло та елегантність Вашій кімнаті.
GPU


GPU


GPU - мансардне вікно з комбінованим відкриванням та безшовним вологостійким полиуретановим покриттям. 
При відчиненні по верхній вісі нічого не перешкоджатиме Вам насолоджуватися дивовижними видами неба.

Ці високоякісні білі вікна ідеальні для ванних кімнат, кухонь та інших приміщень з підвищеною вологістю. 
Біле покриття створює відчуття чистоти ти простору. 


Характеристики продукту:

- Легкий доступ та відкритий вид при відчиненні вікна по верхній вісі на 45°. 
- Коли вікно повністю розчинене, рухома частина слугує навісом, так що жодна частина вікна не заважає насолоджуватися краєвидом. 
- Зручна ручка внизу вікна. Вікно провертається на 180о для простого та безпечного миття. 
- Пристосоване для усіх шторок, рольставень та аксесуарів VELUX. 
- Навіть при зпчиненому вікні можна користуватися вентиляційним клапаном, який не впускає до приміщення пил та комах.
- Високоякісне полиуретанове покриття.
- Рухома та фіксована рами цільні, кутові спайки, характерні для пластикових вікон, відсутні. Вологостійкі та не потребують додаткового догляду. 

Ручка нижнього відкривання
Легкодоступна та зручна у використанні.
Вентиляційний клапан
Наш унікальний вентиляційний клапан затримує пил та комах, пропускаючи до приміщення лише чисте повітря.
Відкритий краєвид
Отримайте можливість безперешкодно милуватися видом із вікна при відкритому на 45° вікні GPU.
Легке миття
Вікно провертається на 180o по центральній вісі для зручного та безпечного миття зовнішньої поверхні.


Додаткові характеристики продукту: Стандартні накладки для зовнішнього захисту віконного блоку виготовляються з алюмінію. За спеціальним замовленням можуть бути вироблені з цинку та міді. Для щільного прилягання вікна до покрівлі, застосуйте комір та комплект гідро- та теплоізоляції BDX від VELUX.GPL


GPL


Зроблене із сосни, наші вікна GPL мають великий кут відчинення по верхній вісі для гарного краєвиду, відчуття простору. У розчиненому положенні, рухома частина вікна слугує як навіс, щоб нічого не перешкоджало Вам милуватися краєвидом. 


Характеристики продукту:

- Легкі у використанні, з функцією верхнього відкривання та широким розчиненням, що забезпечує гарний вид з вікна. 
- Вікно обертається на 180o по центральній вісі для легкого та безпечного миття. 
- Пристосоване для усіх шторок, рольставень та інших аксесуарів VELUX. 
- Вентиляція без пилу та комах, навіть при зачиненому вікні. 
- Виготовлені з натурального матеріалу - деревини північної сосни. 

Нижня ручка
Зручна у використанні та легкодоступна.
Вентиляційний клапан
Наш унікальний вентиляційний клапан-кватирка затримує комах та пил, дозволяючи проникнення до приміщення лише чистого повітря.
Гарний краєвид
Отримайте можливість милуватися видом з вікна без будь-яких перешкод при розчиненому на 45° вікні.
Легке миття
Вікно обертається на 180o для зручного та безпечного миття зовнішньої поверхні.


Додаткова інформація про продукт: Стандартні накладки для зовнішнього захисту віконного блоку виготовляються з алюмінію. За спеціальним замовленням можуть бути вироблені з цинку та міді. Для щільного прилягання вікна до покрівлі, застосуйте комір та комплект гідро- та теплоізоляції BDX від VELUX.GHL


GHL


Наше вікно GHL, виготовлене з північної сосни з відкриванням по верхній та центральним вісям - найкращий спосіб впустити до кімнати сонце, свіже повітря та прикрасити кімнату гарним краєвидом. Ви можете легко зафіксувати вікно у розчиненому положенні при 5°, 15° та 30°. Трохи менший кут відчинення, ніж у GPL та GPU є найкращим для дахів з невеликим, до 35° кутом нахилу. Характеристики продукту:

- Верхнє відчинення на три фіксовані позиції під кутами 5°, 15° та 30° забезпечують Вам гарний вид з вікна та можливість легкого виходу на дах.
- Зручна ручка знизу вікна. 
- Вікно обертається на 180o по центральній вісі для легкого та безпечного миття. 
- Пристосоване для встановлення усіх шторок. рольставень та інших сонцезахисних аксесуарів VELUX. 
- Провітрювання без комах та пилу, навіть при зачиненому вікні.
- Вироблене з натурального матеріалу - деревини північної сосни. 

Нижня ручка
Легкодоступна та зручна у використанні.
Вентиляційний клапан
Наш унікальний вентиляційний клапан-кватирка затримує пил та комах, впускаючи до приміщення лише чисте повітря.
Гарний вид із вікна
Отримайте можливість милуватися краєвидом при відчиненому вікні на 5°, 15° та 30°.
Легке миття
Вікно обертається на 180o по центральній вісі для зручного та безпечного миття зовнішньої поверхні.


Додаткова інформація по продукту: Стандартні накладки для зовнішнього захисту віконного блоку виготовляються з алюмінію. За спеціальним замовленням можуть бути вироблені з цинку та міді. Для щільного прилягання вікна до покрівлі, застосуйте комір та комплект гідро- та теплоізоляції BDX від VELUX.
 
Телефон:
(032) 227-40-22
(067) 354-43-88