Безплатні заміри
 

Rockwool (Роквул) марки Domrock (Домрок) — це м’який утеплювач у рулонах на мінераловатній (базальтовій) основі

Особливості використання

Утеплювач Domrock (Домрок) призначений для звуко- та теплоізоляції: 
- вентильованих покриттів та горищ; 
- дерев’яних балкових перекриттів; 
- підвісних стель та перегородок; 
- заповнення у каркасному будівництві. 
Технічні характеристики

Номінальна щільність матеріалу — 20кг/м3 
Розрахунковий коефіцієнт теплопровідності λ розр — 0,045Вт/м С 
Класифікація по горючості — виріб негорючий

Завдяки винятковим технологічним рішенням мінеральної вати Rockwool (Роквул), Domrock (Домрок) володіє такою волокнистою структурою, завдяки якій отримується поєднання хороших техніко експлуатаційних параметрів та малої ваги виробу.

Перевагою ізоляції Domrock (Домрок) (у порівнянні з іншими ізоляційними матеріалами, особливо органічного походження) є можливість поєднання теплоізоляційних властивостей з протипожежним захистом, адже вироби з мінвати Rockwool (Роквул) негорючі!Domrock (Домрок)

Domrock (Домрок)
Щільність, кг/м3 20
Довжина, мм 2х4500 6250 5750 4750
Ширина, мм 1000
Товщина, мм 100 140 150 160 180 200
Кількість м2 в упаковці 9 6,25 6,25 5,75 4,75 4,75

Міжнародний концерн Saint-Gobain зі штаб-квартирою у Франції - світовий лідер в скляній промисловості і найбільший у світі виробник мінераловатної ізоляції. 
Будівельна ізоляція ISOVER призначена для тепло-і звукоізоляції всіх типів будівель і споруд і включає матеріали з скловолокна і кам'яної вати. Матеріали ISOVER використовуються для теплоізоляції і термоізоляції при високих температурах, звукоізоляції і пароізоляції в поєднанні з пароізоляційними плівками.

Вони застосовуються в:

будівництві (ізоляція підлог, міжповерхових перекриттів, фальшстелею, горищ, бетонних, керамзитобетонних і ніздрюватих блоків, цегли, внутрішніх стін і перегородок, дерев'яних і металевих конструкцій); 
промисловості (ізоляція труб різних діаметрів при температурі поверхні від -60 до +50 ° С в котельних, бойлерних, терміналах, теплотрасах, нафтобазах, компресорних станціях, сховищах газу, нафтогазовидобувних промислах, ізоляція резервуарів і їх дахів, водогрійних і парових котлів, турбін, димових і вентиляційних каналів); 
транспорті (морські та річкові судна, залізничні вагони і цистерни, автомобілі та рефрижераторні установки).


Будівельна теплоізоляція

Теплоізоляційні вироби застосовуються в огороджувальних конструкціях житлових, громадських і виробничих будівель. 
Теплоізоляційні вироби ISOVER представляють собою теплоізоляційні мати і плити з номінальною щільністю від 11 до 140 кг/м2. 
М'які та еластичні мати і плити можуть використовуватися в конструкціях будь-якої конфігурації. Більш жорсткі і міцні плити здатні витримувати навантаження до 25 кН/м2 (при 5% деформації), що дозволяє використовувати їх в конструкціях покриттів і перекриттів, для утеплення зовнішніх поверхонь огороджувальних конструкцій. Використання виробів ISOVER дозволяє зменшити товщину і збільшити опір теплопередачі огороджувальних конструкцій, що забезпечує здоровий мікроклімат, а також рівномірну температуру повітря всередині приміщень.

М'які еластичні мати ISOVER КТ та КТ 40 twin 50

ISOVER KТ - м'яка ізоляція зі скловолокна в рулонах. Рулон стиснений в упаковці в 2 рази. Матеріал призначений для теплоізоляції стін, підлог, перекриттів, скатних покрівель всіх типів будинків - там, де ізоляція не випробовує навантаження. Застосовується у вентильованих двошарових системах зовнішнього утеплення будівель. Використовується також в якості звукоізоляції в перегородках.

ISOVER КТ 40 twin 50 - це упакований в рулони м'який, еластичний мат з скловати. При упаковці вата ISOVER КТ стискається на 80% від первинного об'єму. Після розпаковування матеріал повністю відновлює форму і розміри.

Вони служать для тепло-і звукоізоляції дерев'яних, металевих, цегляних, бетонних, ячеіcтобетонних конструкцій всіх типів будівель.

Технічна характеристика виробів ISOVER КТ та КТ 40 twin 50:

Номінальна щільність - 11-18кг/м3 
Теплопровідність у сухому стані - 0,041-0,036 Вт / (м • К) 
Теплопровідність для зони вологості України на 10-20% вище, ніж у сухому стані 
Горючі властивості - вогнетривкі, за методом випробувань ГОСТ 12.1.044-89 
Вироби мають сертифікат відповідності українським нормам, сертифіковані в багатьох країнах світу.

 
Телефон:
(032) 227-40-22
(067) 354-43-88